Imprezy-Historyczne.pl

Organizacja eventów

Top prezenty dla nastolatków na urodziny i nie tylko!

Jest co najmniej kilka okazji w roku, by podarować coś swojemu dorastającemu dziecku. Urodziny, Dzień Dziecka, Boże Narodzenie, czy też takie okoliczności, jak zakończenie roku szkolnego, czy jakiś odniesiony sukces. Trzeba jednak przyznać, że sprawa nie jest prosta. Kiedy, dziecko odkłada zabawki w kąt, prezent musi być nieco bardziej wyszukany, by faktycznie mógł go zadowolić.

Top 8 prezentów dla nastolatków!

  1. Gra karciana Dobble Harry Potter – to fajna i bardzo prosta gra, w dodatku z motywami z ulubionej przez nastolatków powieści o Harrym Potterze. Sprawdzi się na prezent na dzień dziecka zarówno dla rodzeństwa, jak i jedynaka, który będzie mógł grę wykorzystać na spotkaniach z przyjaciółmi.
  2. Gra planszowa, logiczna Axio – bardzo wciągająca gra planszowa, rozwijająca wyobraźnie i logiczne myślenie. To kolejna propozycja prezentu dla rodzeństwa, jak i jedynaka.
  3. Rzutki, czyli darts – elektroniczna tarcza z rzutkami do gry w pojedynkę, jak i w grupie, na pewno zadowoli nastolatka. Odpręża, a dodatkowo ćwiczy koordynacje ruchowo-wzrokową i doskonali koncentrację.
  4. Powerbank – czyli, przenośna ładowarka do smartfona to doskonały prezent dla nastolatków, który na pewno okaże się bardzo przydatny. Dzięki temu gadżetowi, młodzież uniknie problemu rozładowanego telefonu na mieście, czy w podróży. Styl życia młodych osób jest obecnie taki a nie inny, że często korzystają oni z urządzeń elektronicznych (sprawdź jak wpływa wszechobecna elektronika na nastolatków na portalu www.platine.pl).
  5. Selfie stick – powszechnie wiadomo, że nastolatkowie lubią robić zdjęcia i relację w mediach społecznościach. Prężnie działają na Instagramie i TokToku. Zatem taki sprzęt, jak statyw na telefon, na pewno ułatwi i uprzyjemni im zabawę.
  6. Instax – aparat, który natychmiastowo wywołuje zdjęcia, pozwoli młodym ludziom uwiecznić i zachować na dłużej wspomnienia z młodych lat. Taki prezent na dzień dziecka to z pewnością strzał w dziesiątkę.,
  7. Czytnik e-book – to prezent dla nastolatków, który pomoże im zarówno w poznawaniu lektur, jak i innych ciekawych książek. Jeden sprzęt, w którym dostępnych może być wiele literackich pozycji. Bardzo poręczny, wygodny, a przy okazji ekologiczny.
  8. Rolki – czyli, coś ze sprzętu sportowego! A przecież ruch jest niezwykle ważny w życiu młodzieży. Rolki, zaliczają się do najpopularniejszych i najbardziej pożądanych sprzętów sportowych przez nastolatków.