Imprezy-Historyczne.pl

Organizacja eventów

Sylwester w domu też może być wystrzałowy!

Nie masz pomysłu na Sylwestra?

A może oferty lokali organizujących tę noc nie spełniają Twoich oczekiwań? Nic straconego. Sam/a zaplanuj idealną imprezę którą będziesz wspominać przez lata!
Domówki cieszą się co raz większą popularnością. Świetnym pomysłem jest zorganizowanie przyjęcia tematycznego. Lata siedemdziesiąte? Postacie filmowe? W stylu hippie? Żaden problem! Takie proste urozmaicenie imprezy zagwarantuje dużo śmiechu i zabawy. Nie musimy kupować czy wypożyczać wymyślnych stroi. Zobaczmy co mamy w szafie, pobudźmy naszą wyobraźnie i działajmy! Dobrym rozwiązaniem jest też wizyta w sklepie z odzieżą używaną. Tam na pewno znajdziesz coś wyjątkowego za grosze.
Wielką zaletą domówek jest możliwość samodzielnego decydowania o tym jakie potrawy zagoszczą na naszym stole. Weźmy jednak pod uwagę preferencje naszych gości. Może się okazać, że ktoś jest wegetarianinem lub ma uczulenie nas jakiś składnik. Warto o tym pamiętać i odpowiednio wcześniej to zweryfikować. Jeżeli decydujemy się na imprezę tematyczną dostosujmy potrawy również pod tym względem. Nie podamy przecież bigosu na hawajskiej plaży;)

Atrakcje

Piękny wystrój i smaczne dania to nie wszystko. Zadbajmy również o atrakcje które będą nam towarzyszyły tego wieczoru. Gry towarzyskie, karaoke czy konkurs tańca to jedne z wielu zabaw które możemy wykorzystać na swojej imprezie. Stwórzmy także wcześniej playliste przy której zarówno my jak i nasi goście będziemy bawić się do białego rana!
Dobór gości też jest ważną kwestią. Może okazać się, że nasi wspólni znajomi za sobą nie przepadają. Nie chcemy by ktoś na naszej imprezie czuł się nieswojo lub wszczął jakąś niepotrzebną kłótnie która zrujnuje całą atmosferę. Warto wcześniej porozmawiać z tymi osobami. Może ich konflikt da się rozwiązać, a Nowy Rok jest świetną okazją do rozpoczęcia wszystkiego od nowa.
Pamiętajmy też, że nie możemy brać całej odpowiedzialności za przyjęcie na własne barki. Pomyślmy w jaki sposób wciągnąć naszych gości w przygotowania. Umówmy wcześniej wszystkie szczegóły. Może ktoś z chęcią zajmie się dekoracjami lub przyniesie pyszne ciasto? W ten sposób każdy będzie miał swój wkład w przyjęcie a my nie będziemy mieć na głowie tysiąca obowiązków.
Jak widać, domówki też mogą mieć swój jedyny i niepowtarzalny urok. Dlatego co raz więcej osób zarówno młodych jak i starszych decyduję się na taką formę spędzania Sylwestra. Wystarczy wcześniej wszystko zaplanować a ta noc z pewnością będzie wyjątkowa! Nie zapomnijmy o szampanie i życzeniach o północy:) Szczęśliwego Nowego Roku!

Jak ustalić motyw przewodni wesela?