Imprezy-Historyczne.pl

Organizacja eventów

Top 5 fryzur dla Panny Młodej!

Każda kobieta marzy o tym, by na swoim ślubie wyglądać perfekcyjnie. Najważniejsza wydaje się, być kreacja. Wymarzona, długa, biała suknia potrzebuje jednak dopełnienia w postaci biżuterii, fryzury i makijażu. Tym razem pod lupę bierzemy fryzury ślubne! W końcu każdy sezon wyzuwa na piedestał pewne trendy w tym zakresie. Stanowią one świetną inspirację, która pomaga dokonać wyboru.

Romantyczne fale podkreślające kobiecą subtelność!

Delikatne fale świetnie prezentują się niemal na każdej długości włosów i dopasowują do wielu stylizacji. Zatem nie mogło ich zabraknąć wśród modnych propozycji fryzur ślubnych. Głównym atutem tego uczesania jest uniwersalność. Trzeba też przyznać, że takie uczesanie świetnie podkreśla dziewczęcy urok i dodaje nutkę romantyzmu!

Fryzura ślubna w stylu glamur – kok baletnicy!

Jeśli ma być bardzo elegancko, na pewno sprawdzi się mocny kok w stylu baletnicy. To też bardzo wygodne uczesanie, pięknie eksponujące szyję i ramiona. Przy tej fryzurze włosy powinny być bardzo gładkie i lśniące, wówczas będzie prezentowała się schludnie i z klasą.

Warkocze, czyli styl boho w ślubnym wydaniu!

Luźne sploty przede wszystkim sprawdzają się na długich i gęstych włosach. Doskonale wpisują się w styl rustykalny i boho wesela. Do fantazyjnych warkoczy najlepiej wybrać wianek z żywych kwiatów, a wówczas całość nabierze dziewczęcego wdzięku!

Gładkie i symetryczne uczesanie dla perfekcjonistek!

Włosy gładkie z symetrycznym przedziałkiem na środku głowy, prezentują się niezwykle szykowanie i schludnie. W przypadku takiej fryzury ślubnej włosy powinny być perfekcyjnie wygładzone i lśniące. Mogą pozostać zupełnie proste lub być pofalowane zgodnie z trendami lat 20!

Luźne upięcie – niski kok ślubny!

Nisko złapany kok, który jest luźno upięty, to kolejna propozycja fryzury ślubnej, która prezentuje artystyczny nieład. W takiej fryzurze mile widzianych jest kilka rozwianych pejsów, a także długa grzywka zaczesana na bok. Efekt to lekkość i luz, ale jednocześnie elegancja, jaka przystoi okazji.

Plenerowe sesje ślubne